قوانین و مقررات

۲ اسفند ۱۳۹۸

به صفحه قوانین و مقررات وب سایت اندروید یار خوش آمدید.

ضمن تشکر از انتخاب و اعتماد شما عزیزان ، جهت جلوگیری از اجحاف و تضییع حقوق مشتری کلیه شروط مفادو قوانین « اندروید یار » براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

   ورود کاربران به وب‏‌سایت اندروید یار هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط اندروید یار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.  با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید.

سایت اندروید یار در زمینه آموزش زبان برنامه نویسی اندروید، طراحی و فروش اپلیکیشن فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

خدمات سایت اندروید یار به‌طورکلی به شرح زیر است:

  1. دوره هاي پروژه محور
  2. دوره هاي غير حضوري و آنلاين
  3. دوره هاي غير حضوري و تاشاي ويديو هاي آموزشي همراه با پشتيباني مدرس دوره
  4. دوره هاي حضوري
  5.  طراحی و فروش اپلیکیشن

قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات را مطالعه فرمائید.

عضویت شما در سایت ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .

امکان انصراف از سفارش و فسخ قرارداد تنها باتوجه به شرایط فسخ قرارداد و یا قبل از امضای قرارداد امکان پذیر خواهد بود.

اندرویدیار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

اندرویدیار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت اندرویدیار، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

اندرویدیار تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.