درباره ما

۲ اسفند ۱۳۹۸

وبسایت های زنجیره ای پژوهشیار با هدف کمک به بخش مهم از جامعه علمی کشور به صورت چندین تیم قدرتمند شکل گرفته است و هم اکنون جای خود را در بازار کشور بدست آورده است. این تیم افتخارات زیادی دارد که می توان در رزومه وی آن را بررسی کرد.

برخی از افتخارات این مجموعه در ادامه قابل بررسی می باشد:

 AndroidYar

یکی از قوی ترین تیم های برنامه نویسی اندرویدی در این مجموعه دور هم جمع شده اند. هدف ما آموزش؛ مشاوره و پیاده سازی و استقرار سامانه های مختلف مبتدی و حرفه ای و شرکتی اندرویدی می باشد. فاز اول این مجموعه وبسایت فارسی و فاز دوم آن وبسایت انگلیسی برای ارائه خدمات به تمام کشورها می باشد. ما همواره رضایت مشتریان را در بالاترین نقطه اهدافمان قرار خواهیم داد.

TranslateYar

ترنسلیت یار با شعار کمک رسانی به پژوهشگران و دانشجویان عزیز طراحی و پیاده سازی شده است . این وب سایت که یک مترجم آنلاین قدرتمند می باشد وظیفه در اختیار گذاشتن ترجمه مقالات مختلف به عامه مردم به خصوص پژوهشگران و ارائه خدمات ترجمه انواع زبان ها را برعهده دارد. اگر به دنبال یک معلم همیشه آنلاین برای خود هستید از این مجموعه کمک بگیرید.

 

ResearchYar

هوش تجاری یکی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد. آنالیز داده و داده کاوی نیز یکی دیگر از رسالت های این وبسایت می باشد. ما در این مجموعه به آموزش؛ مشاوره و استقرار سیستم های هوش تجاری می پردازیم و سپس آن را برای مدت زمان طولانی پشتیبانی می کنیم. همچنین ما افتخار همکاری با مشتریان بزرگی را داریم. این وبسایت یکی از سردمداران و پیشروان تکنولوژی هوش تجاری و علوم آن در کشور می باشد .

 DataMiningYar

این وبسایت سالهاست در زمینه داده کاوی فعالیت می کند و افتخار مشاوره به هزاران شرکت و شخص را از آن خود کرده است. نام دیگر این وبسایت یادداشت های یک پژوهشگر می باشد که اطلاعات خوب و کاملی در زمینه داده کاوی و وب کاوی و حوزه های مرتبط به پژوهشگران و دانشمندان حوزه علوم داده تقدیم می کند. رسالت بیشتر این وبسایت علوم علمی و سپس عملی میباشد.

 

 DigitalMarketingYar

تیم دیجیتال مارکتینگ یار متشکل از تیم حرفه ای ، باتجربه و آکادمیک در عرصه فضای مجازی است که عمده فعالیت هایش حول خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله طراحی سایت ، سئو سایت و بهینه سازی وب سایت ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، راهکار های سازمانی تحت وب و برندسازی اینترنتی می باشد.
موسسین اینتن با دانش و تجربه ۱۵ ساله خویش گرد هم آمده و وارد این عرصه گشته اند و پس از طی فراز و نشیب های بسیار متخصصین بیشتری را به منظور تکمیل تیم فنی خویش جذب کرده است. بزرگترین سرمایه طراحی وب سایت DmYar نیروی انسانی متخصص، مجرب و با دانش آن است که می تواند اعتماد و رضایت مشتریان را جلب نماید.